Atostogos Andų kalnuose II. Gaiman

Taigi, pirmąją naktį praleidom Puerto Madryn, o kitą dieną jau ruošėmės anksti išvykti ir pasiekti Gaiman miestelį (esantį vos 80 km nuo Puerto Madryn). Vos išvykę iš miesto išgirdome, jog mašina skleidžia keistus garsus, lyg apačioje kas atsikabinę būtų, todėl pakeliui į Gaiman turėjome sustoti kitame mieste Trelew, kad galėtume mašiną parodyti kokiam tai mechanikui.

Per pažįstamus, kažkokiu tai būdu, greitai suradome mechaniką, kuris apžiurėjo mūsų mašiniuką, sutvirtino viską, kas ten buvo atsikabinę, vis juokėsi ir kartojo, kad pas juos mašinos su keistomis problemomis visada atsiduria kartu su keistais ir neįprastais žmonėmis: “net iš Lietuvos, eina sau..”.

Tai va, pinigų iš mūsų mechanikas jokiu būdu nenorėjo priimti, o mes ruošėmės keliauti toliau. Prisipylėme pilną baką degalų, nes žinojome, kad visus 700 km bus vos keli kaimeliai, o toliau dykuma be jokio ryšio, net be radijo ryšio.

Išvykome iš Trelew ir šiaip taip pasiekėme mažyti, bet labai gražų Gaiman miestelį. Šis miestelis buvo įkurtas 1876 m. imigrantų, atvykusių iš Velso. Miestelis įžimus savo senais velsietiško stiliaus namukais, keletu protestantų bažnyčių ir žinoma daugybe arbatos namų.

Vienuose iš jų lankėsi net pati princesė Diana – neapsakomo grožio arbatos namai ir puikiai prižiūrėta aplinka, turint omeny, jog visa tai yra vidury dykumos ir alinama baisių karščių. Į pačius arbatos namos neužsukome, nes labai skubėjome dar iki sutemų nuvažiuoti į Esquel. Taigi, pasidžiaugėm Gaiman ir išvykome tolyn link Esquel.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.