Atostogos Andų Kalnuose I. Puerto Madryn

Šias atostogas kalnuose (be jokių kompiuterių, internetų ir televizorių) planavom keletą mėnesių ir nors jos truko vos savaitę, turbūt buvo vienos smagiausių ir įspūdingiausių gyvenime: ir mašinos gedimas, ir naktiniai paklydimai, ir ekstremalūs pojūčiai, visokie netekimai ir nauji bei džiuginantys atradimai 🙂 Visko patyrėm po truputį. 

Mūsų maršrutas: San Antonio Oeste – Puerto Madryn – Gaiman – Dique Florentino Ameghino – Dolavon – Trelew – Tecka – Esquel – El Bolson  ir beveik toks pat maršrutas atgal. Taigi, iš viso nuvažiavom apie 2500 km. 

Kelionę iš San Antonio Oeste miestelio kalnų link pradėjome 2014 m. sausio 24 d. apie pietus. Kadangi iki kelionės tikslo (El Bolson) važiuoti reikia labai daug, tai nusprendėm užsukti dar ir į kitus miestelius bei ten pernakvoti, jog nereikėtų klaidžioti naktimis.

Puerto Madryn (apie 58 tūkst.gyv.) miestas mums nebuvo pakeliui, bet taip pat norėjome aplankyti, nes visų labai mėgstamas. Šis miestas įsikūręs Chubut provincijoje ant Atlanto vandenyno kranto ir nuo sostinės Buenos Airių nutolęs 1400 km į pietus. Miestas populiarus tuom, jog čia atplaukia banginiai, todėl rengiamos specialios apžvalginės ekskursijos, taip pat galima plaukti apžiūrėti delfinų, pingvinų ir kitokių jūros gyventojų 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.