El Chalten ir ypatingai atšvęstas mano mergvakaris

Paskutiniąją kelionės dieną Patagonijoje, anksti ryte, išskubėjome į El Chalten miestelį, kuris net paties Lonely Planet buvo pripažintas viena geriausių kopinėjimo vietelių pasaulyje. 

Nors kelionė iki El Chalten keturiasdešimtuoju keliu truko kelias valandas, mums ji tikrai neprailgo: visą kelią grožėjomės Patagonijos Stepėmis, išryškintomis žalių, geltonų bei mėlynų atspalvių, bandomis besiganančių laukinių guanakų ir sniegu nuklotų kalnų viršūnių. 

Tik pasiekus El Chalten, mus užklupo netikėta audra, todėl nieko nelaukusios išvykome į savo viešbutį, kuris nuo El Chalten buvo nutolęs dar 15 km. Patagonia Eco Domes viešbutis buvo ypatinga patirtis: šildėmės priešais krosnelę, skanaudamos vieną geriausių argentinietiškų Malbec vynų ir grožėjomės pro mūsų kupolo langą atsiveriančiu Fitz Roy kalno vaizdu. 

Iki mano vestuvių Buenos Airėse buvo likusios mažiau nei 40 valandų, o mes Su Simona, apsuptos galingos audros, sėdėjome vidury miško, priešais Fitz Roy kalną, ragavome skaniausius Patagonijos patiekalus bei vynus, džiaugdamosis, jog neturime nei telefoninio nei internetinio ryšio su pasauliu, ir taip sėkmingai atšventėme mano mergvakarį, kuris nebus pamirštas niekada gyvenime 🙂

Kitą rytą, pasibaigus audrai, išvykome į El Calafate oro uostą, ir taip mūsų 11 dienų kelionė po Šiaurės ir Pietų Argentiną buvo sėkmingai užbaigta.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.