El Calafate. Patagonija

Po šešių, puikiai praleistų dienų Šiaurės Argentinoje, sėdome į lėktuvą skrendantį į Buenos Aires, o dar po keletos valandų jau skridome į Patagonijoje esantį El Calafate miestą. Vaizdai, kaip ir visada Argentinoje, buvo nepkartojami: dykvietes keitė rausva žemė, kiek vėliau pereinanti į juodą spalvą. Dažnai nebuvo matyti jokios augmenijos ir nieko, kas simbolizuotų bent menkiausią čia esančią gyvybę – atrodė, jog būtume kitoje planetoje.

Po patirtų kaitrų Šiaurinėje Argentinoje, Pietuose buvome pasitikiktos atšiauraus oro ir smarkių Patagonijos vėjų. Tokiai orų kaitai buvome kaip reikiant pasiruošusios, tačiau neįsivaizdavome, jog bus taip šalta.

El Calafate mieste apsistojome visai šalia centro esančiame Bla Hostelyje, kuris buvo pilnutėlis, ypatingą atmosferą kuriančių, iš viso pasaulio atvykusių turistų. Nors į hostelį atvykome gana vėlai, likus vos keletai minučių iki visų kelionių agentūrų uždarymo, tačiau mums vis dėlto pasisekė gauti bilietus į Perito Moreno mini-kopinėjimo turą. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.